0: 0,00 €
Beta versija    +371 6728 1285
kristals@latnet.lv

Par mums

     SIA „BALTIJAS KRISTĀLS” ir dibināts 1997. gadā un šobrīd ir viens no stabilākajiem un vadošajiem trauku un mājsaimniecības produktu vairumtirgotājiem.

    Gadu gaitā ir izveidojusies sadarbība ar daudziem pasaules vadošajiem ražotājiem, mēs esam iemantojuši viņu uzticību, līdz ar to kļūstot par vienīgajiem šo rūpnīcu piedāvātās produkcijas izplatītājiem Latvijā un arī Baltijā, kā arī importējam ļoti plašu preču sortimentu no Ķīnas Tautas Republikas , ko piedāvājam sadarbības partneriem gan Latvijā, gan ārpus tās robežām.

   Mums ir izveidojusies stabila un veiksmīga sadarbība ar veikalu tīkliem un individuāliem veikaliem Latvijā, Baltijā un citur pasaulē. Tāpat mūsu piedāvājumā ir sortiments HORECA klientiem – skolām, bērnudārziem, kafejnīcām, bāriem, restorāniem, ārstniecības iestādēm utt.  Pieņemam individuālus pasūtījumus uz produktiem, kuri nav mūsu patstāvīgā sortimentā.

  Mūsu profesionālā pārdošanas komanda atradīs pieeju un palīdzēs izvēlēties sortimentu katram sadarbības partnerim individuāli, pie mums paraugu zālē Rīgā, Krustpils ielā 35, vai Jūsu tirdzniecības vietās.

  Uzņēmums izmanto Venipak Latvija SIA kurjeru pakalpojumus un nogādās Jūsu izvēlēto preci  maksimāli īsā un klientam vēlamā laikā, visā Latvijas teritorijā.